Üzleti ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest, Hungary expand job description ↓

Description

Van némi tapasztalatod abban, hogyan kell az ügyfeleknek segíteni? Szeretnél továbbfejlődni egy fiatal, pörgős és vagány online cégnél? Munka közben csocsóznál, ping-pongoznál vagy darts-oznál egyet?

Ha legalább két kérdésre IGEN a válaszod és szívesen dolgoznál a Jófogás csapatában, akkor jelentkezz hozzánk!

Egy mindenre elszánt, ügyfélközpontú csapat részeként az alábbi feladatokat látod majd el:

  • Izgalmas nyomozás az irodán belül (a felmerülő ügyfélproblémák forrásának felkutatása és megoldása).
  • Kapcsolattartás az üzleti ügyfelekkel e-mailen és telefonon.
  • Szerződések adminisztratív előkészítése, iktatása, nyilvántartása a megfelelő rendszerekben.
  • Mindezek mellett kapcsolatot tartasz és szorosan együttműködsz az értékesítői, a pénzügyi és a product csapatunkkal.
  • A számlázással kapcsolatos ügyintézést is Te fogod végezni.

Requirements

Néhány dolgot azért kérünk is:

  • Legyen legalább középfokú végzettséged (ha diplomád van, az sem baj).
  • Előnnyel indulsz, ha beszélsz angolul, és tudásodat mered is használni.
  • A MS Office használata ne okozzon gondot.
  • Kommunikálj lényegretörően és türelmesen, legyél pontos, precíz.
  • Ha jó a helyesírásod, a szervezőkészséged is remek és a rugalmasság mintaképe vagy, akkor ezt az állást neked találták ki.
  • Hatalmas előnyt élvezel, ha dolgoztál már hasonló területen, nem új számodra az ügyfelek és ügyfélszolgálat világa.
  • Legyél tanulékony, lelkes, határozott és felelősségteljes.
  • Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
  • Érezd magad jól a mi szuperjófej, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban.
  • Ha elhívnak a kollégák munka után egy bambira, ne lepődj meg! 🙂

Benefits

Amit mi kínálunk cserébe:

  • Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek és All You Can Move kártya is jár. 🙂
  • Persze van az irodában kávé, tea, kóla, gyümölcs, süti napok, pingpong, csocsó és darts.
  • Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz egy díjnyertes XIII. kerületi irodában.
  • Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
  • Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
  • Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
  • Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
  • Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
  • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz.
  • Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói hűségprogramunkban még több juttatás illet majd meg téged.

Ha szívesen megnéznéd irodánkat és érdekel is a munkalehetőség, akkor küldd el jelentkezésed bérigénnyel együtt a “Jelentkezés” gombra kattintva, addig is itt nézheted meg, miért is vagyunk a legszerethetőbb munkahely:

Personal information
Your Profile
Application Details
„Elolvastam és megértettem az álláspályázatokra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatót (https://docs.jofogas.hu/adavedelmi-tajekoztato-allashirdetes/) és ezennel önkéntesen, kifejezetten hozzájárulok az általam az állásra jelentkezés során megadott személyes adataim Schibsted Classified Media Hungary Kft. által történő kezeléséhez. Megértettem, hogy hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.”